Szkolenia

Zapraszamy Państwa* do udziału w nieodpłatnych szkoleniach specjalistycznych (objętych pomocą de minimis dla przedsiębiorstw), których celem jest upowszechnienie specjalistycznej wiedzy ukierunkowanej na wdrożenie konkretnych rozwiązań innowacyjnych w firmach z woj. opolskiego.

*Projekt skierowany jest do przedsiębiorców lub pracowników przedsiębiorstw zatrudnionych w przedsiębiorstwach zarejestrowanych lub posiadających jednostkę organizacyjną na obszarze województwa opolskiego.

Szkolenia poprowadzą pracownicy naukowo-dydaktyczni PO samodzielnie lub przy współudziale pracowników przedsiębiorstw z wykorzystaniem bazy laboratoryjnej uczelni. W ramach projektu zaplanowano następujące tematy:

 1. Efektywność energetyczna przedsiębiorstw (40 godzin)
 2. Innowacyjne rozwiązania dla przedsiębiorstw z ochrony środowiska (24 godzin)
 3. Komercjalizacja wyników badań patentowych/Praktyczne aspekty własności intelektualnej w przedsiębiorstwie (8 godzin)
 4. Zarządzanie innowacjami w procesie produkcji (8 godzin)
 5. Zarządzanie innowacjami w logistyce (16 godzin)
 6. Obowiązki podmiotów korzystających ze środowiska (8 godzin)
 7. Strategie rozwoju i plany marketingowe (8 godzin lub 16 godzin)
 8. Analiza ekonomiczno-finansowa (8 godzin)
 9. Skuteczny menadżer innowacji (24 godziny)

Wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami rekrutacyjnymi. Dokumenty należy pobrać i złożyć oryginały do Biura Projektu przed rozpoczęciem szkolenia lub skany na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na szkolenie prosimy o przyniesienie oryginałów dokumentów w przypadku wysłania skanów.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.II Kampus PO, ul. Prószkowska 76, budynek nr 7, pokój nr 9 w godz. 7.30-15.30).

 1. Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis
 2. Deklaracja udziału w projekcie
 3. OŚWIADCZENIE O WYSOKOŚĆI OTRZYMANEJ POMOCY PUBLICZNEJ W OKRESIE OSTATNICH 3 LAT
 4. Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu z możliwości otrzymania środków przeznaczonych na realizację programów finansowanych z udziałem środków europejskich
 5. FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY BENEFICJENTÓW OSTATECZNYCH DO SZKOLEŃ SPECJALISTYCZNYCH
 6. Umowa szkoleniowa (podpisywana z uczestnikiem przed rozpoczęciem szkolenia)
 7. Zasady uczestnictwa w szkoleniach specjalistycznych

Informacji w zakresie szkoleń specjalistycznych udziela Pani Beata Kipigroch - koordynator ds. rekrutacji i szkoleń, nr tel. 77 449 8173.

pokl

Premium Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration NewWPThemes