Szkolenie z Analizy ekonomiczno-finansowej

Zapraszamy Państwa na najbliższe dwa szkolenia (w terminach 23.09.2013 i 30.09.2013 r.) z Analizy ekonomiczno-finansowej na Politechnice Opolskiej. Szkolenia (w formie nieodpłatnej) adresowane są do przedsiębiorców oraz pracowników przedsiębiorstw z woj. opolskiego.
Rekrutacja i zapisy na szkolenie, które odbędzie się 23.09.2013 r. potrwa do 19.09.2013 r.
Rekrutacja i zapisy na szkolenie, które odbędzie się 30.09.2013 r. potrwa do 26.09.2013 r.

Cele szkolenia
1. Poznanie narzędzi niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
2. Poznanie ryzyk, jakie wiążą się z samodzielnym prowadzeniem działalności gospodarczej.
3.Zdobycie umiejętności oceny własnych możliwości finansowych i organizacyjnych w pierwszym roku prowadzenia działalności.
4. Zdobycie podstawowej umiejętności poruszania się ramach systemu podatkowego.
5.Pozyskanie umiejętności sporządzenia indywidualnego podatkowego biznes-planu w celu optymalizacji podatkowej.

Prowadzący - trenerzy:
Agnieszka Janeta (pracownik PO), dr nauk ekonomicznych, absolwentka studiów podyplomowych m. in. z zakresu finansów i bankowości oraz integracji europejskiej, adiunkt w Katedrze Ekonomii i Badań Regionalnych Politechniki Opolskiej. W pracy naukowej i dydaktycznej zajmuje się tematyką zawiązaną z finansami przedsiębiorstw i rynkiem finansowym.

Piotr Bębenek (pracownik PO), ukończył studia na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechniki Opolskiej, gdzie od początku zaangażowany jest w prace naukowo- dydaktyczne oraz organizacyjne realizowane w Katedrze Ekonomii i Badań Regionalnych, oraz Katedrze Organizacji i Zarządzania Przedsiębiorstwem. W pracy dydaktycznej zajmuje się problematyką finansów przedsiębiorstw oraz rozwojem regionalnym woj. Od 2001 roku szkoli i doradza Firmą. Jest współwłaścicielem firmy produkcyjnej w województwie opolskim. Wielogodzinne doświadczenie zdobyte w pracy warsztatowej z ludźmi, pozwala na profesjonalne podejście i doradztwo w przedsiębiorstwach. Uczestniczy w pracach na wdrażaniem i monitorowaniem regionalnej strategii innowacji woj. opolskiego. Opolskiego. Od 2005 roku zajmuje się zarządzaniem projektami UE w AIP Politechniki Opolskiej.

Wszystkich chętnych prosimy o wypełnienie dokumentów rekrutacyjnych w zakładce „Szkolenia". Szczegóły pod numerem tel. 77 449 8173.

Pliki do pobrania:

pokl

Premium Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration NewWPThemes