Nauka dla Innowacji

Z dniem 1 lipca br. Politechnika Opolska rozpoczęła realizację projektu pn. „Nauka dla Innowacji" (poddz. 8.2.1 PO KL, EFS). Obecnie jest opracowywana dokumentacja projektowa, regulaminy i zasady uczestnictwa. Jak tylko zostaną zaakceptowane dokumenty rekrutacyjne umieścimy je w odpowiednich zakładkach naszej strony. Informacje o głównych celach naszego projektu znajdziecie Państwo w zakładce „O projekcie".

Przewidywany termin rekrutacji do Programu Staży dla pracowników naukowych w przedsiębiorstwach – zaplanowano na przełom września i października br.. Rekrutacja zostanie poprzedzona spotkaniem informacyjnym, o czym poinformujemy na naszej stronie, jak również w lokalnych mediach. W najbliższym czasie zostanie ogłoszona rekrutacja do udziału w specjalistycznych szkoleniach dla przedsiębiorstw / pracowników przedsiębiorstw, ukierunkowanych na wdrożenie konkretnych rozwiązań innowacyjnych w firmach z woj. opolskiego.

Zapraszamy beneficjentów projektu do aktywnego udziału we wszystkich zadaniach oraz do systematycznego odwiedzania naszej strony, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie pozostałe informacje o inicjatywach projektowych.

Z wyrazami szacunku
Zespół Projektowy

pokl

Premium Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration NewWPThemes