Drukuj

Szkolenie z ekoenergetyki

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć ze szkolenia z "Efektywności energetycznej firm" z prof. Szmolke z ostatniej edycji:

 

Drukuj

szkolenie z ”Analizy ekonomicznej – Excel w praktyce”

W dniu 25 kwietnia 2014 r. na Politechnice Opolskiej odbyło się kolejne szkolenie z ”Analizy ekonomicznej – Excel w praktyce” adresowane dla przedsiębiorców z woj. opolskiego. Szkolenie, w szczególności adresowane było dla analityków finansowych, księgowych i wszystkich osób, które zamierzały poszerzyć swoje umiejętności obsługi arkusza kalkulacyjnego o zagadnienia analizy ekonomiczno-finansowej. Szkolenie odbywało się z wykorzystaniem laptopów. Uczestnicy ćwiczyli praktyczne umiejętności wykorzystując możliwości arkusza kalkulacyjnego.

Poniżej – galeria ze szkolenia:

Drukuj

Szkolenia dla przedsiębiorców

W miesiącach październik - grudzień 2013 r. odbyło się wiele spotkań dla przedsiębiorców z tematyki zarządzania, strategii i planów marketingowych, zarządzania innowacjami w logistyce czy produkcji, ochrony środowiska. Nowością dla pracowników firm było szkolenie w formie 5 spotkań z efektywności energetycznej przedsiębiorstw, w którym wykorzystano m.in. kamerę termowizyjną (sprzęt zakupiony ze środków RPO WO w ramach działania 1.3.1, projekt Politechniki).

Poniżej zamieściliśmy kilka zdjęć ze szkoleń

Drukuj

Szkolenie z zarządzania innowacjami

Przez trzy dni grupa 25 przyszłych stażystów szkoliła się z zarządzania innowacjami. Tematy poszczególnych spotkań: metodologia opracowania idei projektowej na potrzeby realizacji staży w przedsiębiorstwach, techniki negocjacji i komunikacji i zarządzanie LEAN. W imieniu zespołu projektowego bardzo dziękujemy uczestnikom oraz Pani Agnieszce i Panu Krzysztofowi z firmy KONCEPT z sprawne przeprowadzenie szkoleń.

pokl

Premium Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration NewWPThemes